T-Mobile Usługi Bankowe (TMUB) były oddziałem banku, który rozpoczął swoją działalność 14 czerwca 2012 jako Alior Sync. 4 maja 2014 markę Alior Sync zastąpiła marka T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (TMUB). Sprzedaż i obsługa produktów TMUB była prowadzona głównie poprzez kanały zdalne oraz salony T-Mobile.

  1. Jest notowany na warszawskiej giełdzie.
  2. PKO BP jest największym bankiem w Polsce.
  3. Biura centrali są obecnie zlokalizowane w Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
  4. Posiadają oni dostęp do produktów i usług banku również przez internet i aplikację mobilną[12].

Doładuj konto na wakacje z Alior Pay

Blockchain[5], robodoradztwo[6] czy sztuczną inteligencję[7]. Jest notowany na warszawskiej giełdzie. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU[8], która Przepięcia funta na Johnson’s posiada około 32% akcji[9]. PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Istebnej – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

Alior Bank placówki w Warszawie

Szczegółowe adresy oraz godziny pracy oddziałów i placówek Alior Banku znajdziesz na stronie z mapą placówek i oddziałów.

Twoje finanse w Alior Mobile!

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Tarnobrzegu – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału. Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Malborku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki. Alior Bank to jeden z największych banków detalicznych w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Policach – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

Oddziały innych banków w pobliżu:

Wymiana walut dostępna jest całodobowo. Sprawdź ofertę Kantoru Internetowego banku PKO Banku Polskiego. Założ iKonto Biznes, zarejestruj Konto Firma na Allegro, zacznij sprzedawać online i odbierz kartę podarunkową Allegro w prezencie. Zapisz swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne® Chwile i leć na zakupy. Do zdobycia nawet 200 zł na zakupy w Allegro.

Placówki i oddziały

Sprawdzamy placówki i oddziały w Warszawie – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i opinie. Alior Bank SA – bank uniwersalny w Polsce, który rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008[1]. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych jako bank internetowy Dow Jones Industrial Average mired w płytkiej korekcji i internetowy kantor walutowy[2]. Uruchomił pierwszy w kraju proces wideoweryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych[3]. Jako pierwszy w Polsce wdrożył internetowy proces kredytowy – było to pierwsze rozwiązanie na świecie, które umożliwiało uzyskanie kredytu całkowicie online[4].

TMUB były efektem strategicznego partnerstwa operatora komórkowego T-Mobile i Alior Banku. Z usług banku korzysta ponad 4 mln klientów, w tym prawie 190 tys. Posiadają oni dostęp do produktów i usług banku również przez internet i aplikację mobilną[12]. Dow Jones Today Posiada 861 oddziałów własnych i placówek partnerskich[13]. Biura centrali są obecnie zlokalizowane w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Kantor Internetowy w banku PKO BP umożliwia transakcje walutowe pomiędzy różnymi kontami osobistymi danego Klienta.

.